Szukaj w serwisie
Szukaj:
Logowanie


 admin
19. październik 2011r. o godz. 10:50:30
Ile posilkow dziennie powinien dostawac kotek 2 miesieczny I w jakiej ilosci, bo kupuje karme na wage i tam nie ma tabelki. Boję się, żeby go nie przekarmic, ale nie chce też żeby chodził głodny.

 admin
19. październik 2011r. o godz. 10:51:31
Możesz dzienną dawkę karmy rozłożyć na minimum trzy posiłki albo - jeżeli kotek się nie przejada - dbać o to, żeby miseczka była zawsze pełna. Kotek dwumiesięczny jeszcze rośnie, więc potrzebuje sporo jedzenia. Kotom dorosłym, zwłaszcza z tendencją do tycia, powinno się dozować karmę.

 flasky
9. luty 2012r. o godz. 15:35:30
Najlepiej, żeby kotek miał zawsze coś w misce. Kiedy będzie głodny, to sobie coś przekąsi.

 byczy
3. wrzesień 2012r. o godz. 11:42:00
dokladnie katy same sobie reguluja jedzenie przynajmniej moj tak jak jet glodny to zje tyle ile mu potrzeba

 Kori11
16. sierpień 2013r. o godz. 12:05:32
Jeśli chodzi o suchą karmę to najlepiej, żeby cały czasz miał w miseczce, bo nie psuje się tak szybko, a zawsze kotek będzie mógł zjeść. Jeśli chodzi o to myślę, że warto na bieżąco zmieniać, bo może się zepsuć zwłaszcza w lecie i kotek nie będzie chciał jej jeść

 królik
17. październik 2013r. o godz. 13:26:33
na zimę koty muszą się najeść więc najlepiej dawać saszetki rano i wieczorem lub rano pół puszki i wieczorem drugie pół + cała miska chrupek . chrupki dosypywać gdy kot wszystkie zje!! inaczej może się przejeść!! po skończeniu chrupek dosypać minimum pół godziny później!! bo wcześniej mogą spowodować bóle brzucha.

 Anteck
7. lipiec 2017r. o godz. 09:45:12
Jestem za tym, by kot miał zawsze dostęp do świeżego i dobrego pożywienia. Jeśli nie jest zbyt dużym łakomczuszkiem, to sam sobie będzie dozował odpowiednią porcję. Oczywiście, biorąc pod uwagę zagrożenie związane z pojawieniem się niechcianego tłuszczyku, warto kotka ważyć co jakiś czas.

 Gość
10. październik 2017r. o godz. 16:53:09
Mały kot musi jeść częściej niż dorosły, ale powinien też dostawać odpowiednią karmę. Żeby dobrze się rozwijał można ją wzbogacać preparatem vetaminex z vetexpert. To zbilansowane witaminy dla kotów rosnących.
 Szybka odpowiedź:
Treść:*
Kod z obrazka:*   


Założenie konta nie jest konieczne do pisania na tym forum, jednak zarejestrowani użytkownicy dostają powiadomienia na adres e-mail o odpowiedzi na post.

Dźwięki kota
Na forum
Ciekawostki koty, ciekawostki psywypożyczalnia zoologiczna
Czy wiesz, że...?
Kot niekiedy okazuje uczucie przynosząc właścicielowi zabitą zdobycz. Jednak niektóre koty robią to, gdyż uważają swoich właścicieli za nieudolnych łowców (niczym kocięta), których należy karmić i nauczyć polować. więcej ciekawostek »
Moje KotyPsy.pl
Ależ to piękne!
Polecamy
sklep zoologiczny
Sadurski.com
85 użytkowników online