Szukaj w serwisie
Szukaj:
Logowanie


 Gość
17. lipiec 2012r. o godz. 21:38:13
Moja suczka ma 7lat nigdy nie chorowała, jakieś 3 tygodni temu zaobserwowałam u niej na sutku guz, nie jest twardy, raczej mięki umiejscowiony w okolicach tylniej pachwiny, dotykałam i jej to nie boli,jest wiekości śliwki. Pies jest radosny nie ma kłopotów z jedzeniem i piciem. Martwię się bardzo czy może to być nowotwór.

 izek
17. lipiec 2012r. o godz. 22:50:06
radzę zgłosić się do weta. Moja sunia miała kilka małych guzów i zostały usunięte operacyjnie. Razem z guzem usuwane są sąsiadujące sutki. To prosty zabieg i psiunia szybko wróci do formy.
 Szybka odpowiedź:
Treść:*
Kod z obrazka:*   


Założenie konta nie jest konieczne do pisania na tym forum, jednak zarejestrowani użytkownicy dostają powiadomienia na adres e-mail o odpowiedzi na post.

Dźwięki kota
Na forum
Ciekawostki koty, ciekawostki psywypożyczalnia zoologiczna
Czy wiesz, że...?
Wbrew powszechnemu przekonaniu, koty to zwierzęta towarzyskie. Jeżeli przebywają wśród ludzi, reagują kiedy się do nich mówi i potrafią na swój sposób odpowiadać. Cieszy je towarzystwo człowieka. Kot nie widzi tego, co znajduje się bezpośrednio przed jego nosem. Dlatego często nie może znaleźć małych kawałeczków (np. jedzenia) na podłodze. więcej ciekawostek »
Moje KotyPsy.pl
nie było spalonego!
Polecamy
sklep zoologiczny warszawa
Sadurski.com
137 użytkowników online