Szukaj w serwisie
Szukaj:
Logowanie


 aneczka
4. październik 2011r. o godz. 11:50:56
Mam taki problem: mój kotek ma wielki i twardy brzuszek. Nie wygląda, jakby coś go bolało. Chętnie się bawi, je aż ponad normę, chociaż lekko mu ograniczam. Od wczoraj nie widziałam, żeby maluch robił kupkę (ma kuwetkę ze żwirkiem). Nie daję mu mleka, mały pije chętnie wodę. Karmę - z braku alternatywy, kupiłam Whiskas junior. Proszę o pomoc, gdyż w tym momencie nie mogę pojechać z małym do weterynarza...czy da się jakoś pomóc mu wypróżnić? Jakieś ziołowe krople? Wydaje mi się, że kotek ma silne zaparcie, jakieś wzdęcia...coś w tym rodzaju.

 admin
4. październik 2011r. o godz. 11:51:44
to raczej tasiemiec...i jak juz sam wyszedł to jak naszybciej jedź odrobaczyć kota!!!...z tego powodu może mieć taki brzuszek...A czy te robale mogą być zagrożeniem dla psa - OCZYWŚCIE! dla domowników róznież!...więc szubciutko do weta! dostanie kropale raz czy drugi i bedzie gitarka;) jeśli podajesz mu suchą karmę to podlewaj ją odrobiną ciepłej wody jeśli wzdęcia są z suchej karmy to powinno pomóc;).
 Szybka odpowiedź:
Treść:*
Kod z obrazka:*   


Założenie konta nie jest konieczne do pisania na tym forum, jednak zarejestrowani użytkownicy dostają powiadomienia na adres e-mail o odpowiedzi na post.

Dźwięki kota
Na forum
Ciekawostki koty, ciekawostki psywypożyczalnia zoologiczna
Czy wiesz, że...?
Wbrew powszechnemu przekonaniu, koty to zwierzęta towarzyskie. Jeżeli przebywają wśród ludzi, reagują kiedy się do nich mówi i potrafią na swój sposób odpowiadać. Cieszy je towarzystwo człowieka. Kot nie widzi tego, co znajduje się bezpośrednio przed jego nosem. Dlatego często nie może znaleźć małych kawałeczków (np. jedzenia) na podłodze. więcej ciekawostek »
Moje KotyPsy.pl
chrapanie synchroniczne
Polecamy
sklep zoologiczny warszawa
Sadurski.com
30 użytkowników online