Szukaj w serwisie
Szukaj:
Logowanie


 admin
14. wrzesień 2011r. o godz. 06:17:42


 Gość
9. sierpień 2012r. o godz. 21:18:12
Witam! Jestem właścicielką trzy letniego owczarka niemieckiego. Niestety mój piesek ma problem, przewraca mu się coś w brzuszku, oddaje gazy, no i jego stolce są objętościowo duże i luźnej konsystencji. Piesek ma problem już od 2 miesięcy. Pomoc weterynaryjna otrzymał w postaci wykonania badań na których podstawie został mu zaaplikowany antybiotyk Marbocyl 80 mg przyjmował go przez 17 dni, w początkowej kuracji antybiotykiem była poprawa, kupa zrobiła się ciemniejsza, ale po 2 tygodniach przyjmowania leku zaczęła powracać do poprzedniej formy. Obecnie stan jest jak rozpoczęciem leczenia. Proszę o poradę jakie badania, w jakim kierunku szukać przyczyny luźnych, śmierdzących, jasnych stolców, gazów i niestrawności. Piesek jest na djecie weterynaryjnej, Royal canin gastro indestinal. Dziekuję z góry za pomoc.
________

 Gość
12. sierpień 2012r. o godz. 10:35:07
Ja bym wykonała ponowne badania dla porównania czy antybiotyk dobrze zadziałał. Może trzeba wydłużyć jego okres podawania albo zmienić na inny. A może przyczyna problemów twojego psa leży gdzieś indziej? Pogadaj z wetem bo może trzeba przebadać trzustkę. Skonsultuj z innym lekarzem, jeśli ten nic nie poradzi.
Dużo tych może ale bez badań nic wymyślisz.

 zaniaa_k
12. wrzesień 2012r. o godz. 14:54:19
KURS INTERNETOWY : PIES I KOT - Pierwsza pomoc i postępowanie w nagłych wypadkach
przygotowany przez LEKARZA WETERYNARII
dostępny pod linkiem:
www.pies-i-kot-pierwsza-pomoc-i-pos...

Czy znalazłeś się kiedyś w sytuacji, w której Twóje zwierzę wymagało natychmiastowej pomocy? Czy wiesz jak powinieneś się zachować i  co zrobić? A może właśnie na taką chwilę chcesz się przygotować?
Kurs przeznaczony jest dla wszystkich miłośników i opiekunów zwierząt, a także dla osób mających na co dzień kontakt ze zwierzętami domowymi. Przedstawia w jasny i rzeczowy sposób najważniejsze zagadnienia dotyczące pierwszej pomocy i postepowania w nagłych wypadkach. Treść została przygotowana przez praktykującego lekarza weterynarii. Każda lekcja jest bogato ilustrowana zdjęciami i schematami ułatwiajacymi naukę, a na końcu każdego działu znajdziesz zestaw zadań do wykonania, podsumowujący zdobytą wiedzę i umiejętności.
program kursu :
1.  Ocena stanu zdrowia zwierzęcia część 1
2.  Ocena stanu zdrowia zwierzęcia część 2
3.  unieruchamianie i transport zwierzęcia
4.  sztuczne oddychanie i reanimacja 8211 zasada trzech kroków ABC
5.  opatrywanie ran
6.  techniki opatrywania ran
7.  apteczka pierwszej pomocy dla zwierząt

Zapraszam zatem do mojego kursu pt. 
PIES I KOT - Pierwsza pomoc i postępowanie w nagłych wypadkach
Cena kursu to: 22.00 zł
Nie zwlekaj dłużej, tylko od razu zapoznaj się z kursem:
www.pies-i-kot-pierwsza-pomoc-i-post...

 Gość
6. luty 2013r. o godz. 22:08:47
jestem wlascicielem psa mieszańca foksterier-pudel i moj pies od kilku dni nie je nie pije niechce wychodzic na dwór boi się wszsystkich i piszczy gdy wewsmie sie go za jego prawa noge nie wiem co mu jest martwie sie oniego ja zyc bez niego nie moge
 Szybka odpowiedź:
Treść:*
Kod z obrazka:*   


Założenie konta nie jest konieczne do pisania na tym forum, jednak zarejestrowani użytkownicy dostają powiadomienia na adres e-mail o odpowiedzi na post.

Dźwięki kota
Na forum
Ciekawostki koty, ciekawostki psywypożyczalnia zoologiczna
Czy wiesz, że...?
Powszechnie uważa się, że koty nie rozróżniają kolorów. Jednak ostatnie badania wykazały, że rozróżniają one na pewno niebieski, zielony i czerwony. więcej ciekawostek »
Moje KotyPsy.pl
Zadanie: policz głowy
Polecamy
sklep zoologiczny warszawa
Sadurski.com
37 użytkowników online