Szukaj w serwisie
Szukaj:
Logowanie


 admin
14. wrzesień 2011r. o godz. 06:17:42


 Gość
9. sierpień 2012r. o godz. 21:18:12
Witam! Jestem właścicielką trzy letniego owczarka niemieckiego. Niestety mój piesek ma problem, przewraca mu się coś w brzuszku, oddaje gazy, no i jego stolce są objętościowo duże i luźnej konsystencji. Piesek ma problem już od 2 miesięcy. Pomoc weterynaryjna otrzymał w postaci wykonania badań na których podstawie został mu zaaplikowany antybiotyk Marbocyl 80 mg przyjmował go przez 17 dni, w początkowej kuracji antybiotykiem była poprawa, kupa zrobiła się ciemniejsza, ale po 2 tygodniach przyjmowania leku zaczęła powracać do poprzedniej formy. Obecnie stan jest jak rozpoczęciem leczenia. Proszę o poradę jakie badania, w jakim kierunku szukać przyczyny luźnych, śmierdzących, jasnych stolców, gazów i niestrawności. Piesek jest na djecie weterynaryjnej, Royal canin gastro indestinal. Dziekuję z góry za pomoc.
________

 Gość
12. sierpień 2012r. o godz. 10:35:07
Ja bym wykonała ponowne badania dla porównania czy antybiotyk dobrze zadziałał. Może trzeba wydłużyć jego okres podawania albo zmienić na inny. A może przyczyna problemów twojego psa leży gdzieś indziej? Pogadaj z wetem bo może trzeba przebadać trzustkę. Skonsultuj z innym lekarzem, jeśli ten nic nie poradzi.
Dużo tych może ale bez badań nic wymyślisz.

 zaniaa_k
12. wrzesień 2012r. o godz. 14:54:19
KURS INTERNETOWY : PIES I KOT - Pierwsza pomoc i postępowanie w nagłych wypadkach
przygotowany przez LEKARZA WETERYNARII
dostępny pod linkiem:
www.pies-i-kot-pierwsza-pomoc-i-pos...

Czy znalazłeś się kiedyś w sytuacji, w której Twóje zwierzę wymagało natychmiastowej pomocy? Czy wiesz jak powinieneś się zachować i  co zrobić? A może właśnie na taką chwilę chcesz się przygotować?
Kurs przeznaczony jest dla wszystkich miłośników i opiekunów zwierząt, a także dla osób mających na co dzień kontakt ze zwierzętami domowymi. Przedstawia w jasny i rzeczowy sposób najważniejsze zagadnienia dotyczące pierwszej pomocy i postepowania w nagłych wypadkach. Treść została przygotowana przez praktykującego lekarza weterynarii. Każda lekcja jest bogato ilustrowana zdjęciami i schematami ułatwiajacymi naukę, a na końcu każdego działu znajdziesz zestaw zadań do wykonania, podsumowujący zdobytą wiedzę i umiejętności.
program kursu :
1.  Ocena stanu zdrowia zwierzęcia część 1
2.  Ocena stanu zdrowia zwierzęcia część 2
3.  unieruchamianie i transport zwierzęcia
4.  sztuczne oddychanie i reanimacja 8211 zasada trzech kroków ABC
5.  opatrywanie ran
6.  techniki opatrywania ran
7.  apteczka pierwszej pomocy dla zwierząt

Zapraszam zatem do mojego kursu pt. 
PIES I KOT - Pierwsza pomoc i postępowanie w nagłych wypadkach
Cena kursu to: 22.00 zł
Nie zwlekaj dłużej, tylko od razu zapoznaj się z kursem:
www.pies-i-kot-pierwsza-pomoc-i-post...

 Gość
6. luty 2013r. o godz. 22:08:47
jestem wlascicielem psa mieszańca foksterier-pudel i moj pies od kilku dni nie je nie pije niechce wychodzic na dwór boi się wszsystkich i piszczy gdy wewsmie sie go za jego prawa noge nie wiem co mu jest martwie sie oniego ja zyc bez niego nie moge
 Szybka odpowiedź:
Treść:*
Kod z obrazka:*   


Założenie konta nie jest konieczne do pisania na tym forum, jednak zarejestrowani użytkownicy dostają powiadomienia na adres e-mail o odpowiedzi na post.

Dźwięki kota
Na forum
Ciekawostki koty, ciekawostki psywypożyczalnia zoologiczna
Czy wiesz, że...?
Kocia mama sama uczy swoje młode, jak korzystać z kuwety. więcej ciekawostek »
Moje KotyPsy.pl
nie było spalonego!
Polecamy
sklep zoologiczny warszawa
Sadurski.com
24 użytkowników online